חברת ניקיון באשדוד

"כמה זה יעלה, ואם כדאי לי ולאיזו חברה לפנות" אלו השאלות הנפוצות ביותר, בתהליך בחירת חברת ניקיון. עם זאת, זו לא בהכרח השאלה החשובה ביותר שכדאי לכם לקחת בחשבון. למעשה, היא רחוקה מלהיות השאלה היחידה שחשובה. למה הכוונה?

חיפוש חכם

נאמר לצורך הדיון, שאתם מחפשים חברת ניקיון באשדוד. סביר להניח שאחד השמות הבולטים בהם תיתקלו הוא בחברת נ.א שלדג ניהול ותחזוקה וזה מסיבות מובנות – אנו בולטים בשוק מזה שנים רבות ועובדים בהצלחה עם עשרות לקוחות, מכל הגדלים. הניסיון וסוג הלקוחות הקיימים, הן נקודות חשובות מאוד בבחירת חברת ניקיון ויש נוספות. בואו נדגים, עם נתוני החברה שלנו:

מה החברה מציעה "בגדול"?

אנו מציעים שירותי ניקיון שוטפים, לצד טיפול במשימות ניקיון מיוחדות. הפתרון הכולל, מבטיח שתוכלו למצוא אצל ספק אחד, את כל הפתרונות – ניקיון משרדים ומבנים, ניקוי חניונים, מערכות סולאריות ,פוליש, את כל אלה אנחנו מציעים ועוד שירותים נוספים.

"מה אם נרצה לנקות בעצמנו?" במקרים כאלה, תשמחו לשמוע שאנו מציעים גם ציוד ניקוי מקצועי ואיכותי להשכרה.

נ.א שלדג מציעה את שירותיה בפריסה ארצית, מחיפה ועד באר-שבע. אם יש לכם סניפים בערים אחרות, זה יהיה משמעותי.

אילו עוד יתרונות משמעותיים עבורכם

תכנון ושקיפות – אנו בנ.א שלדג, מכינים עבורכם בכתב  תוכנת עבודה מפורטת, כולל פירוט המיקום, הדרישות, הזמנים ועוד.

ניהול ופיקוח – חשוב במיוחד, שחברת הניקיון שבה תבחרו תהיה איכותית גם בהיבט הניהולי ועבודה מפוקחת על ידי צוות מקצועי

–תמורה משתלמת – לקוחותינו משלמים רק על הניקיון שבוצע בפועל, לפי שעות. אין חיובים "גלובליים".

ציוד ומיכון מקצועי המיועד לביצוע עבודות מקצועיות חברתנו משתמשת במכונות ניקיון מתקדמות, אשר מייצרות ומיובאות מגרמניה ומאיטליה. זאת, החל ממטאטא כביש מכני בסיסי ועד למכונות שטיפה גדולות ממונעות דיזל, מכונות שטיפה רכובות שהעובד מתפעל ונוהג בהן בישיבה. הניקוי מתבצע במקצועיות וקפדנות , מהפרטים הקטנים כגון החלפת פחים ועד  ניקוי חלונות מקצועי עם מערכת אוסמוזה הפוכה. ספקי החברה הם אך ורק ספקים מורשים (אישורי משרד הבריאות / מכון התקנים הישראלי). כחברה, אנו בעלי כל הרישיונות וההיתרים הנדרשים (ממשרד התעשייה, המסחר והעבודה) וכל הביטוחים הנדרשים (חבות מעבידים, צד ג' ואחריות מקצועית).

כוח אדם

איכות כוח האדם בחברת ניקיון חשובה מאוד והיא תתבטא בתוצאות שתראו בשטח. אנו כחברה  משקיעה בגיוס ושימור עובדים איכותי ובגיוס מנהלי עבודה ומפקחים מוסמכים ורבי ניסיון. עובדי ניקיון מרוצים, בעלי רוח צוות, הם גם בעלי תודעת שירות גבוהה ופרודוקטיביות גבוהה. אנו משקיעים בכך, בין השאר באמצעות גיוון תעסוקתי עבור עובדינו והקפדה רבה על הבטיחות בעבודה. מהיבט הבטיחות, פעילות הניקיון של נ.א שלדג עומדות בתקנים המחמירים ביותר. בנוסף לכך, מומחים לתחום זה הם חלק מהנהלת החברה. להשלמת התמונה, נציין כי אנו מספקים לעובדים באופן שוטף הדרכה, בכל היבט של עבודתם שעשוי להידרש: עבודה בטוחה עם חומרי ניקיון שונים, עבודות בגובה, בטיחות כללית ועוד.

דילוג לתוכן