חברת ניקיון בבית שמש

כאשר אתם מחפשים חברת ניקיון מומלצת בבית שמש, הדרך הנכונה היא למצוא חברה שמציעה את כל השירותים בתחום זה. אצלנו תוכלו לקבל מיידית פתרון שמותאם לצרכיכם המיוחדים וגם לדעת, שאתם מכוסים לגבי צרכי ניקיון עתידיים. אנחנו חברת נ.א שלדג נספק לכן את כל מעטפת הצרכים שלכם בנושא התחזוקה. אלה היתרונות שלנו למענכם, נספק פתרונות בשבילכם:

מענה לכל צרכי הניקיון שלכם, במקום אחד – נ.א שלדג מציעה שירותי ניקיון מגוונים, הן עבור ניקוי חד פעמי מסוגים שונים והן כשרות ניקוי קבוע. אנו מנוסים בסוגי ניקיון רבים לדוגמא:
עובדי ניקיון קבועים ולא מתחלפים, ניקיון מבנים וניקוי משרדים  ובשירותים משלימים כמו  ניקיון תקופתי.

נמאס לכם  לנקות בעצמכם או מהקבלן ניקיון הקיים וזקוקים לציוד יותר איכותי ויעיל? אנו מציעים שירותי ניקיון מתקדמים ומקצועיים.
אם אתם מחפשים חברת ניקיון בבית שמש "הגעתם למקום הנכון" וכך גם לגבי כל שאר הסניפים שלכם, ככל שיש – שרותינו זמינים בפריסה ארצית, מחיפה ועד באר -שבע.

בלי "הפתעות" – כלקוחות נ.א שלדג, לא תצטרכו להסתפק בסיכומים בעל פה ובהבטחות באוויר. אנו עובדים על פי תוכנית עבודה  ושירות כתובות, מפורטות ומסודרות, שעליה מסכימים מראש. תנאי התשלום הוגנים, לקוחותינו תתבקשו לשלם רק על שעות העבודה שנעשו אצלכם בפועל ולא בחיוב קבוע.

איכות לכל אורך הדרך – השיטה שלנו, המטרה לעבוד מול חברה שיש לה את כל ההיתרים, הרישיונות והביטוחים הדרושים, כפי שדרוש לעבודות ניקיון מהסוגים השונים.  אם זאת, כולל ביטוח אחריות מקצועית וצד ג. הציוד, המכונות והחומרים שבהם נשתמש עבור עבודת הניקיון אצלכם, הם תמיד תקניים ואיכותיים ללא פשרות. לנו  יש את האישורים הרלוונטיים, ככל שהם נדרשים (רישיונות,  ותקנים ISO 9001). לשם ההמחשה, על קצה המזלג: אנו עושים שימוש במכונות ניקוי איכותיות, אשר מיובאות מגרמניה ומאיטליה.

תמיכה טכנית מקצועית וזמינה – תיהנו גם זמינות 24/6, כולל מוקד טלפוני ומוקד אינטרנטי לקבלת מענה וטיפול מיידי בקריאות ותקלות, שבהם תוכלו לפתוח קריאות שירות, תקלות. בכל נושא השירות הניתן, יש משקל רב לניסיון. תשמחו לשמוע (ולהיווכח בעצמכם) שמזה יש לנו המון! אנו חברה וותיקה מאוד, עם ניסיון בעבודה מול עשרות לקוחות עסקיים, מכל הגדלים – החל ממרפאות ומשרדים ועד קניונים, מוסדות ותאגידים.

עובדים אמינים, איכותיים ומקצועיים – עובדי הניקיון שלנו, אשר יעבדו במבנה או משרד שלכם באופן שוטף, יהיו עובדים מקצועיים, ברמה גבוהה. אנו משקיעים רבות בגיוס עובדים איכותיים, בהדרכתם, בהבטחת בטיחותם ובכלל ברווחתם כעובדינו. בזכות כל זאת, עובדינו מתאפיינים בגיוס קפדני ומתאם לצרכים ובתודעת שירות גבוהה. במקביל למערך העובדים, יש מנהלים שמבצעים פיקוח ובקרה מתמידים על איכות העבודה. מהיבט הבטיחות, אנו מקפידים לעמוד בתקנים המחייבים, המחמירים ביותר וישנם מומחים לתחום זה בהנהלת החברה.

דילוג לתוכן