חברת ניקיון

חברת ניקיון מומלצת ואיכתית נמדדת בתוצאות ומעשים ולא בדיבורים, חברת הניקיון המובילה בתחום נ.א שלדג

שרותי הניקיון שאנו מציעים מחולקים לשתי מחלקות:

  1. שירותי ניקיון שוטפים
  2. החטיבה המקצועית: עבודות מיוחדות ומורכבות.

פרטים כלליים
 חברת ניקיון בעלת רישיון קבלן שרות מס' 4905 ממשרד התמ"ת.
החברה מעסיקה מפקחים ומנהלי אזור מוסמכים ובעלי ניסיון עשיר בתחום.
חברתנו מקפידה על גיוס עובדים איכותי.
אנו שמים דגש רב ולא מתפשר על תחומי הפיקוח והניהול.


כוח האדם שלנו
המשאב החשוב ביותר מבחינתנו וכל חברת ניקיון אחרת הוא העובדים שלנו. אנחנו כתוצאה מכך  משקיעים ודואגים לכך שנוכל לספק ללקוחות שלנו עובדים קבועים ואיכותיים. במקרה של תקלות או היעדרויות אנו תמיד ערוכים למענה מידי ומהיר כדי שהלקוח יהיה מרוצה.
אנו משקיעים בגיוס כוח אדם, מה שמאפשר לנו להיות מובדלים מאחרים שכמותינו בתחום. העסקה נאותה היא עבורנו סיסמה, אך גם מציאות ואנו מקפידים על כך מחובתנו כמעסיקים.

עובדינו מועסקים בתנאי העסקה נאותה וחשוב לנו שיחסי האנוש בין העובדים והמעבידים יהיו ראויים.

תנאי ההעסקה של העובדים שלנו הם בהלימה עם הסעיפים של ההסכם הקיבוצי וצו ההרחבה בענף הניקיון (כפי שנקבעו ומחויבים בדין).

הבטיחות והיושרה מעל הכול

אנו מכינים לכל לקוח תוכנת עבודה מסודרת ומפורטת בכתב. התוכנית כוללת: זמני עבודה, מיקום, וצורכי עבודה. התוכניות מועברות על ידי המפקחים שלנו ליישום ולביצוע של העובדים וכוללות פיקוח וביקורת תמידית.

הבטיחות ושלום העובדים שלנו הם בחשיבות עליונה. העובדים כולם עוברים הדרכה מודרכים בצורה שוטפת ומבוקרת בכל הנושאים הנדרשים: חומרי ניקיון, עבודות בגובה ובטיחות כללית.

ברשותנו כל הציוד וכל המכונות המובילות והמתקדמות ביותר בענף. המכונות מיובאות מגרמניה ומאיטליה. להלן כמה מסוגי המכונות שאנו משתמשים בהן: מכונות שטיפה, גרניק, אוסמוזה הפוכה, שואבי מים ועוד.

אנו מקפידים להתקשר רק עם ספקים מורשים המאושרים על ידי משרד הבריאות: יצרנים, ספקי ציוד וחומרי ניקיון. לא נעבוד עם ספקים שאין להם תקן של מכון התקנים הישראלי.

הנוסחה שלנו להיות חברת הניקיון המובילה למתן שרות מקצועי הינה פיקוח וניהול הדוק וקפדני, כוח אדם איכותי ומסונן היטב ומכשור וטכנולוגיה מתקדמת.

חברת ניקיון עם רישיון
חברת ניקיון

מידע ומאמרים נוספים על שירותי ניקיון

נ.א שלדג

חברת ניקיון בירושלים | שירותי ניקיון בירושלים

נ.א שלדג חברת הניקיון המובילה למתן שירותי ניקיון למשרדים, מפעלים, מוסדות ומרפאות

נ.א שלדג

חברות ניקיון בירושלים

בשל קושי גיוס עובדים בירושלים, גם עיריית ירושלים משנה אסטרטגיה ומתקשרת עם חברות הניקיון בטאטוא רחובות

נ.א שלדג

חברות ניקיון - כיצד בוחרים נכון

לא מעט אנשים פרטיים וכן עסקים בסדרי גודל שונים, מבקשים לשכור את שירותיהן של חברות ניקיון, בין אם זה על בסיס קבוע ובין אם זה על בסיס חד פעמי

נ.א שלדג

חברת ניקיון בבית שמש

זקוקים לחברת ניקיון בבית שמש? גם לכם מגיע להיות לקוחות מרוצים, משירותי הניקיון שלנו

נ.א שלדג

חברות ניקיון במודיעין

לפני שאנחנו בוחרים חברת ניקיון משרדים במודיעין או בכל מקום אחר, עלינו לעבור היטב על קטלוג השירותים שלה ולראות האם הם מתאימים לנו.

נ.א שלדג

קבלני ניקיון

מה הם קבלני ניקיון? חברת ניקיון או קבלן ניקיון? איך תדעו לבחור בניהם.

נ.א שלדג

חברת ניקיון ברחובות

חברת ניקיון ברחובות? נמאס לכם להחליף חברה כל יומים. רוצים שירות ומקצועיות ולהתחיל להתעסק בעניינים שלכם במקום לרדוף אחרי חברות ניקיון. הגעתם למקום הנכון

נ.א שלדג

חברת ניקיון בראשון לציון

מחפשים חברת ניקיון בראשון לציון נ.א שלדג ניהל ותחזוזקה בע"מ, החברה המובילה והמומלצת למתן שירתי ניקיון למשרדים, מבנים ומרפאות. ניקיון בראשון

נ.א שלדג

חברת ניקיון בהרצליה

מחפשים חברת בהרצליה לציון נ.א שלדג ניהל החברה המובילה והמומלצת למתן שירתי ניקיון למשרדים, מבנים ומרפאות. ניקיון בהרצליה

סוגי שירותי ניקיון ואזורים
סוג שירות אזורי שירותמרחבעלות השירות
ניקיון משרדיםכל הארץ6 - מרחבים לבחירה
צפון , מרכז, שפלה , מודיעין , דרום וירושלים
תעריף שעתי
ניקיון מפעליםכל הארץ6 - מרחבים לבחירה
צפון , מרכז, שפלה , מודיעין , דרום וירושלים
תעריף שעתי
ניקיון מרפאות גוש דן , ירושליםירושלים, שפלה, מרכזתעריף שעתי / גלובלי
ניקיון מקצועי ומורכב ( ניקיון חלונות, סנפלינג, פוליש וכד')כל הארץ - מלבד צפון6 - מרחבים לבחירה
צפון , מרכז, שפלה , מודיעין , דרום וירושלים
כל עבודה מתומחר בפני עצמה לרוב פר מ"ר או שעות
ניקיון מבניםמרכז, שפלה, דרום, ירושליםירושלים, שפלה, מרכז,דרוםתעריף שעתי
כך יוצרים סביבה נעימה לעובדים וללקוחות

בתור מעסיקים, בעלי משרדים ומבנים, המטרה שלנו היא לספק לעובדים שלנו סביבת עבודה נוחה על מנת שיוכלו לבצע את העבודה שלהם על הצד הטוב ביותר ולהגיע לתפוקה גבוהה. מטרה נוספת שעומדת בפנינו היא, לייצר סביבה נעימה ונוחה עבור הלקוחות אשר אמורים להגיע אלינו למשרד באופן קבוע או מעת לעת.

על מנת לייצר סביבת עבודה לעובדים וסביבת שירות נעימה ללקוחות שלנו, עלינו להקפיד שהמקום יהיה נקי כל הזמן, ככל שניתן. אנחנו צריכים לדאוג שראשון העובדים אשר מגיע אל המשרד בבוקר, ייהנה ממשרד נקי ומריח טוב, ומצב זה יישאר, ככל שניתן, עד סוף יום העבודה.

לשם כך, אנחנו נשכור את שירותיה של חברת ניקיון משרדים. חברה שתספק לנו שירותי ניקיון מסוגים שונים, בהתאם לאופי וסוג המשרד, וכן בהתאם לתנאים שעומדים לרשותנו. החברה מעסיקה עובדי ניקיון אשר יגיעו אלינו למשרד בהתאם להסכם עם החברה וידאגו לייצר עבור העובדים שלנו סביבת עבודה נקייה ונעימה.

מדוע חשוב לשכור שירות של חברת ניקיון משרדים

לפני שנסביר אילו שירותי ניקיון משרדים בירושלים אנחנו יכולים לקבל ומדוע משתלם לנו לשכור דווקא חברת ניקיון ולא גורמים אחרים, חשוב להבין למה צריך בכלל לשכור שירות של חברת ניקיון משרדים.

ההסבר לכך פשוט. על מנת לייצר תפוקה גבוהה, אנחנו צריכים לספק לעובדים שלנו את כל התנאים הנדרשים להם לשם כך. אחד מהתנאים, זו סביבת עבודה נעימה, נקייה, בטוחה. חברת ניקיון תוכל לייצר עבורנו סביבה כזו. באופן טבעי, אנחנו גם לא נוכל לבקש מהעובדים שלנו לבצע עבודות ניקיון, ולכן עלינו להעסיק גורם חיצוני שיבצע זאת, על כן עלינו לשכור גורם איכותי, מקצועי ומנוסה.

אילו שירותים, חברות ניקיון יכולות לספק לנו?

קטלוג השירותים של חברות ניקיון משרדים בירושלים הוא מאוד רחב, כאשר הבחירה שלנו מתבצעת על פי מבנה המשרד והצרכים שלנו. בדרך כלל, השירותים כוללים שטיפה, טאטוא, זריקת פסולת, ניקוי אבק, ניקיון של שירותים, חדרי מדרגות ולובי, דלתות וחלונות, שטיחים ומוצרי טקסטיל אחרים, ועוד שורה של שירותים.

חשוב להדגיש, לא כל החברות מספקות את אותם שירותים, וכן לא כל משרד זקוק לכל השירותים. למשל, אם מדובר במבנה שיש בו חניון, מקלט, ממ"ד, אז באופן טבעי, השירותים יכללו גם ניקיון של שטחים אלו.

למה חשוב לשכור שירותים מחברת ניקיון?

כידוע, עומדת בפנינו האופציה לבחור מנקים פרטיים, עצמאיים, ולא רק חברות ניקיון. הבחירה בחברה היא טבעית יותר, מאחר ומדובר בגורם שמעסיק צוות עובדים גדול אשר יכול לספק לנו שירותים שונים ולבצע עבורנו את כל העבודות עם חלוקה בין עובדי הצוות.

כך גדל הסיכוי גם ליהנות משירות מקצועי, מגוון, וכן לייצר תהליך עבודה הרבה יותר מהיר אשר יסתיים, לפני שיתחיל יום העבודה במשרד.

דילוג לתוכן