ניקוי חניונים

החניון שלכם זקוק לניקוי ? ההתמחות של חברתנו הוא מתן שירותי ניקוי מקצועי לחניונים

חניוני רכבים הם מבין החללים הציבוריים, העוברים שחיקה וצבירת לכלוך רב במיוחד. מעבר הרכבים המתמיד בתוכם, אשר מביא לתוך החניון את הזיהום מצינורות המפלט והלכלוך מהצמיגים מתקיימים באופן קבוע, וכמו כן, נזכיר, כי מיקום החניונים הוא לרוב באזורים עירוניים, שבהם זיהום האוויר גדול במילא. גורמים אלה ואחרים, מביאים לכך שחניונים זקוקים לניקוי מתמיד. אמנם לא מדובר בסלון הבית שלכם, אבל החניון הוא בכל זאת  המקום שמקבל את פנינו וחשוב מאוד שהוא יראה טוב ומזמין.

אתגרים רבים

האתגרים בניקוי חניונים –  עקב צבירת הלכלוך הרבה אבל לא רק בגללה. מדובר לרוב על חללים גדולים למדי, שלא פשוט לנקות אותם יסודית. מטאטא, דלי, סמרטוט רצפה ומגב, בהחלט לא מספיקים. אם בכל זאת מצליחים לנקות יסודית, לא פשוט לעשות זאת מהר. בכדי לנקות גם יסודית וגם מהר, דרוש צוות גדול. הצורך לעשות כל זאת באופן קבוע, כבר מכניס אותנו לרמת אתגר גבוהה במיוחד. אז מה הפתרון? למרבה המזל,  אנו חברת ניקיון המתמחה בניקוי חניונים. המתמקצעת בפרט בנושא ניקוי חניונים. ניתן להשכיר את שירותנו  ואף להשכיר מאתנו ציוד ניקוי מיוחד שמקצר את זמן העבודה ומייעל אותה. אבל בכנות עדיף לשכור אותנו המומחים שנעשה  את העבודה עבורכם, בעזרת הציוד הייעודי.

סוגי הציוד השונים

ניקוי חניונים מתבצע באמצעות ציוד מתאים מסוגים שונים, שבנוי לטפל בלכלוך כבד ולהיות עמיד לאורך זמן. זה יכול להתחיל ממטאטא כביש מכני ולהגיע עד מכונות שטיפה רכובות גדולות ממונעות דיזל. למכונות אלה פרמטרים טכניים רבים ושונים, שצריך לקחת בחשבון בשכירת מכונה. ישנו נפח מיכל המים לניקוי ונפח מיכל המים המלוכלכים שהרכב אוסף בחזרה. ישנו נפח מיכל הסולר שלו והמרחק המרבי שהוא יכול לנסוע בכל תדלוק. משמעותיים כמובן גם גודל הרכב ובעיקר גודל משטחי הניקוי שלו – היבט שמשפיע על היעילות וההספק. למכשור ספציפי במכונות, עשויים להיות היבטים מיוחדים משלו, שיש לקחת בחשבון. למשל עוצמת הלחץ במברשות מכאניות. לחילופין, במקום לבחור ציוד ולשכור אותו לשימוש עצמי, תוכלו לשכור שירותי ניקוי חניונים.

קשת שיקולים רחבה

לניקוי מתקדם של חניונים, נכנסים שיקולים רבים. מה היא רמת הניקוי שמבקשים? מה גודל החניון? סוג הרצפה ישפיע מאוד על מידת ואופי הלכלוך שהיא צוברת ובהתאם לכך, על דרכי הניקוי הנדרשות. בחניונים מדובר באופן סטנדרטי ברצפות בטון, אך יש לכך ואריאציות שונות, דוגמת רצפת  בטון מוחלק או בטון אפוקסי. עוד שאלה, היא האם מעוניינים לנקות דברים נוספים מלבד הרצפה ומה בדיוק? יתכן שיידרש למשל פינוי פסולת, ניקוי צנרות, מנועי מיזוג אוויר או ארונות כיבוי. מומחי ניקוי חניונים ייקחו בחשבון את כל התנאים ויתאימו לכך את תהליכי הניקיון באופן מיטבי. לדוגמא: שימוש בבלוורים לייבוש, אם מדובר בשילוב של חניון מקורה, לחות גבוהה וסירקולצית אוויר נמוכה. כמו כן, תמצאו אצלם שירותי עזר משלימים, כמו מריחת סילר שתגן על הבטון מספיגת שמנים ונוזלים.

מקצוענים בניקוי חניונים, מרלוגים ומפעלים

דילוג לתוכן