ניקיון חניונים

חברתנו מספקת שירותי ניקוי חניונים וניקיון מחסנים לוגיסטיים בכל הארץ. אנו החברה המובילה למתן שירותי ניקיון חניונים, את זה ההמלצות קובעות ולא אנחנו

ניקוי חניונים זו משימה מורכבת הדורשת ניסיון רב וציוד טכנולוגי מתאים. כיום יש בכל מקום מגוון רחב של סוגי חניונים. סוג הניקיון והשיטה נקבעים בעיקר בהתאם לגודל החניון ולרמת הניקיון הנדרשת. אלמנטים נוספים הנלקחים בחשבון הם האם מדובר בחניון פתוח או מקורה, מהי רמת הסירקולציה של האוויר בחניון, מהי רמת הלחות ומהו סוג הרצפה – בטון, בטון מוחלק או בטון אפוקסי.

לנו בחברת נ.א שלדג, חברה המובילה בניהול ובתחזוקה של חניונים, יש ניסיון רב בניקוי חניונים. חברתנו מספקת שירותים למגזר הפרטי והציבורי משנת 2007 בפריסה ארצית.

כיצד מתבצע ניקוי חניון מקצועי?

אצלנו בנ.א שלדג יש את כל הטכנולוגיה המתקדמת בתחום לצורך ניקוי חניונים מכל הסוגים: מכונות שטיפה רכובות וחשמליות, מכונות לחץ מים 250 -350 BAR ומכונות טאטוא רכובות ידניות.

להלן הפעולות שאנו מבצעים בניקיון סטנדרטי לחניון:

 1. הסרת אבק ושטיפת צינורות ביוב, צנרות ספרינקלרים, ארונות כיבוי, מנועי מיזוג.
 2. טאטוא ופינוי פסולת.
 3. שטיפה במכונה רכובה ולחץ מים עם חומרים מיוחדים המסירים רפש ושמן.
 4. שטיפת מנולים.

תוספות אקסטרה

 • מריחת סילר
 • שטיפת ביובים
 • הדברה
 • צביעה וסימון חניות

טיפים והמלצות

 1. חניון מקורה שיש בו סירקולציה נמוכה ולחות גבוהה מומלץ לייבש עם יבשנים (בלוורים) יעודים להחזרת שימוש מהיר של החניון.
 2. בחניונים מקורים מומלץ לבצע הדברת מזיקים וטרמיטים מיד בסיום העבודה, שכן שטיפת החניון (אפילו במינימום מים) מייצרת סביבה אידאלית למושבות של מזיקים.
 3. מריחת סילר תשמר ותמנע ספיגה של נוזלים ושמנים בעתיד.

גילוי נאות – שימו לב שלא ניתן להסיר את כל הכתמים במלואם. ישנם כתמים שהם עמוקים מדי ויש סוגי כתמים שנספגים בקרקע ובלתי אפשרי להסירם.
כמובן שזה תלוי ברמת התחזוקה השוטפת שבוצע בחניון

שלא יעבדו עליכם עם תמונות של לפני ואחרי, שכן תמונות אלו משקפות לרוב רק חלק קטן ויחסי מכלל החניון

דילוג לתוכן