ניקיון משרדים

משרדים נקיים משדרים רצינות ואמינות ומקדם את האינטרסים שלנו כעסק הנותן שירות ללקוחות

ניקיון המשרדים שלכם היא אחריות שלנו, ניקיון משרדים על בסיס שירות קבוע ותקופתי

"אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני".

משרד הוא לא רק מקום עבודה, ועבור רבים מאיתנו הוא "הבית השני שלנו". בניקיון משרדים חובה לשמור על סטנדרט עבודה גבוה, שכן עובדי המשרד, החל מהבעלים ועד לעובד הזוטר ביותר, מגיעים בכל בוקר לשמונה שעות עבודה יומיות בממוצע, ולא פעם נמצאים במשרד יותר מאשר בבית.

מחקר שנערך בנושא טען כי עובדים שנמצאים בסביבת עבודה אסתטית הם עובדים מאושרים יותר, ועובד שמאושר בעבודתו הוא עובד טוב יותר. מעבר לעובדים עצמם, במשרד גם מתנהלות פגישות וישיבות עם גורמים חיצוניים כגון לקוחות, ספקים ועוד.

אנו בנ.א שלדג מבינים את החשיבות של משרד/ מבנה/ קליניקה נקייה ונשמח לעזור לכם בשירות מקצועי ואמין.

ישנן חברות ניקיון רבות בשוק המציעות שירות של ניקיון משרדים, אך נ.א שלדג היא החברה בעלת הניסיון הרב ביותר. אנו מעסיקים עובדים איכותיים שנבחרים בקפידה ודואגים שהמשרד שלכם יהיה מוגן בכל מובן.

העובדים שלנו מועסקים על ידינו באופן ישיר ומנהלי השירות והאזור שלנו עוקבים אחר רמת הניקיון, שביעות רצון הלקוח וההתנהלות של עובדינו לכל אורך הדרך.

מהן האפשרויות למתן שירותי ניקיון במשרד:

קיימות שלוש אפשרויות למתן השירות ואנו ב.נ.א שלדג יודעים להתאים את הצרכים של הלקוח לשירות שלו הוא זקוק. להלן פירוט האפשרויות לשירותי ניקיון במשרד:

1. שירותי ניקיון בשעות הפעילות – מתאים למשרדים גדולים שיש בהם עובדים רבים ושהניקיון חייב להתבצע בהם תוך כדי תנועה. מתאים גם למשרד קטן שלא ניתן לנקות לפני או אחרי שעות הפעילות מסיבות שונות.

2. ניקיון המקום לאחר שעות הפעילות – מתאים למשרדים קטנים ולקליניקות. עובד הניקיון מגיע בשעות הסגירה, מבצע ניקיון יסודי ומכין את המקום ליום המוחרת.

3. מתן שירות לפני תחילת הפעילות – צורת ניקיון זו מתאימה למשרדים קטנים שבהם ישנו קושי בהגעה למשרד לאחר הסגירה, לדוגמה מבנה שנסגר לכניסת קהל בערב אך נפתח בשעות הבוקר המוקדמות לפני תחילת הפעילות.

איזה דברים חשוב לתאם לפני תחילת התקשרות עם חברת ניקיון המספקת שירות למשרדים?

1. כדאי לוודא החברה תספק עובד קבוע שיכיר את המשרד, את הצרכים הספציפיים של המקום ואת עובדי המשרד. (ולא עובדים מתחלפים על בסיס קבוע)

2. במקרה של אי הגעה של עובד, חשוב שהחברה תדאג לספק את שירותיו של עובד מחליף בזמן סביר, ולהדריכו בצורכי המשרד. (שקיים פול מתגברים במקרה הצורך)

3. חשוב לוודא שהחברה עושה שימוש בחומרי ניקיון איכותיים שלא יפגעו בריהוט, ברצפה, בדלתות וכו'. (חומרים בעלי תקו תקן ממכון התקנים)

4. עובד הניקיון צריך להיות אדם עם רגישות וגישה אסתטית כללית.

5. עובד ניקיון צריך לקבל הדרכה ותוכנית עבודה מסודרת וקבועה מראש.

רוצים משרד נקי ? מלאו את הטופס ואנחנו נשוב אליכם תוך 24 שעות, בימי עסקים !

דילוג לתוכן