פוליש ווקס

לחברתנו ניסיון רב של יותר מעשור בביצוע פוליש ווקס במוסדות, במשרדים ובמבנים שונים. לחברה מוניטין רב בתחום, וכל לקוח שלנו יוצא מרוצה.

 

מה זה פוליש ווקס ומי צריך את זה?

כאשר המטרה היא הברקה וחידוש המרצפות, הרבה פעמים יש צורך בפעולה נוספת מלבד ניקוי באמצעים ביתיים. לשם כך נועד הפוליש ווקס. בהברקת ווקס אנו מצפים את האריחים בציפוי מבריק ( שעוות הברקה ) ואז מייבשים את הציפוי באמצעות מכונת פוליש וסקוצ' לבן. חשוב לציין כי פוליש אינו עניין של מה בכך, ויש להשאיר פעולה מעין זו למקצוענים.

הברקה ע"י ווקס מבריק את הרצפה ומייצר מראה חדשני ויוקרתי בעל השתקפות. חשוב לדעת שפוליש ווקס לא מתאים לכל סוגי הרצפות. הוא מתאים רק לשיש, בלטות (ט'ראצו) , אבן ואריחי PVC.

 היתרונות של הברקה ע"י  ווקס הם בעלות הזולה ובביצוע המהיר. העלויות נעות סביב 10 ₪ ל-30 ₪ למ"ר, והן יכולות להשתנות בהתאם למצב הרצפה. רצפה שמורה תוזיל את העלות ורצפה מוזנחת תייקר. פרמטר נוסף הוא גודל המשטח. ככול שהמטרז' גבוה יותר, כך העלויות נמוכות יותר. גם לסוג החומר יש השפעה על המחיר.

 החסרונות של הברקת ווקס כוללים דהייה מהירה וסכנת החלקה. כמו כן גרירת רהיטים אחרי ווקס גורמת לשריטות ברצפות. במקומות ציבורים ובבתים של קשישים או דירות עם ילדים קטנים לא נמליץ על ווקס ונציע הברקה קריסטלית.

 פירוט התהליך בקצרה:

א. ניקוי יסודי בעזרת מקרצפת והסרת כתמים ולכלוך.
ב. מריחת הווקס בצורה אחידה.
ג. חימום הווקס על ידי מכות פוליש וסקוץ' לבן.

טיפים  

  • לאחר ביצוע ווקס מומלץ להמתין 48 שעות לפני שטיפה נוספת של הרצפות, כדי לתת לחומר להתייבש בצורה מלאה.
  • מומלץ להשתמש בחומר שטיפה ייעודי לשמירת ווקס, "פוליוקס".
  • מומלץ להרבות בשימוש במטאטא ובסמרטוט רצפה, אך להפחית בשטיפות.

 

  • יש לבדוק את החומר שבו משתמשים החברה המבצעת, ולוודא שמדובר בווקס איכותי.  
  • אנו כחברת ניקיון ממליצים בחום לבצע שיחת יעוץ והכוונה לפני הזמנה השירות, ישנם פתרונות איכותיים יותר כמו פוליש קריסטלי. ובסופו של דבר יש משמעות גם לכיסו של כל מזמין מה התקציב. לכן אל תתקשרו לחברת ניקיון מומלצת ודרשו הברקת ווקס אלא התקשרו הסבירו מה הצורך או דרישה שלכם.
דילוג לתוכן