קבלני ניקיון

קבלן / קבלני ניקיון

מה הם קבלני ניקיון? חברת ניקיון או קבלן ניקיון? איך תדעו לבחור בניהם.

רבים לא מבינים את ההבדל בין קבלני ניקיון לחברת ניקיון. ההבדל הוא פשוט זה אותו הדבר ואין שום הבדל באמת- מטרת שניהם לספק כח אדם לביצוע שירותי ניקיון.
השאלה היא מה השירות הנדרש לספק ניקיון שוטף באופן קבוע או ניקיון חד פעמי.

בעקבות התחרות המרובה בענף, כל חברה מציגה את עצמה תחת טייטל קצת שונה

(חב’ ניקיון, קבלן ניקיון, שירותי ניקיון, ניקיון ואחזקה…)

ההבדל בניהם: גודל החברה, ניסיון, יכולת גיוס, איתנות פיננסית, פריסה גאוגרפיית ועוד פרמטרים שונים.

במידה ואתם זקוקים לקבלן ניקיון/חברת ניקיון, מומלץ שתקראו את המאמר הבא: מה כדאי לדעת לפני התקשרות מול חברת ניקיון.

אתם זקוקים לניקיון במשרד או במבנה? אלו הדברים הבאים שעליכם לבדוק על מנת שתקבלו שירות איכותי.

  1. מתן שירות גאוגרפי – בדקו היכן הכח הגדול ביותר של אותה החברה. חברה שאין לה תשתית באזורכם ב-80% מהמקרים לא יצליחו לספק שירות. כפי שאנו טוענים במאמרים רבים, גיוס עובדי ניקיון הפך לקושי לא קטן.
  2. מענה התקלות – לכל אדם בעולם בפרט עובד ניקיון מגיעה הזכות להיות חולה או לקבל חופשה על פי חוק. האם במקרה של עובד שמודיע בבוקר שהוא חולה, ניתנת האפשרות להחליפו? האם ביד החברה יש מספיק עובדים שיוכלו לתגבר במקרה הצורך?
  3. מחיר – מכירים את המשפט הזול הוא היקר? בתחום הנ”ל הוא מובא לידי ביטוי באופן הטוב ביותר. קיימים חפרים רבים שמחוסר מקצועיות ומאינטרס לנפח את קהל היעד שלהם, מציעים מחירים נמוכים. קבלן ניקיון הציע לכם מחיר נמוך מאוד? התרחקו כמו מאש. ישנו החוק להגברת האכיפה לדיני עבודה הקובע כי מזמין השירות אחראי באופן שווה לנותן השירות. במקרה ולא ישולם לעובד את התנאים המגיעים לו מתוקף ההסכם הקיבוצי בענף, הנכם חשופים לתביעות משפטיות ויתר על כן לעבירה פלילית.

טיפ קטן ששווה הרבה – שימו לב לרמת שביעות הרצון של עובד הניקיון. עובד שמרוצה מהחברה אותה הוא ,מייצג, מעיד כי החברה טובה ומשלמת את השכר והתנאים לעובד. במידה והעובד ממורמר תבדקו מדוע, יכול מאוד להיות כי אינו מקבל את המוטל על החברה.

זכרו! עובד מחויך הוא עובד טוב. עובד שנפגע, אינו יכולת לספק מענה נדרש והכל בידי החברה המעסיקה.

מלאו את הטופס ונשוב אליכם בהקדם !

דילוג לתוכן